اخبار

پیام تسلیت مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌الله آقای حاج سید رضا برقعی مدرس (ره)

مطالب مرتبط

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال اسف‌انگیز و ناگهانی عالم عامل مرحوم آیت‌الله حاج سید رضا برقعی مدرس (ره) موجب تأثر همه علاقه‌مندان به آن فقید گردید.

آن بزرگوار که عمر شریفش در تعلیم، تحقیق و تدریس معارف اسلامی و حقایق دینی و مجاهدت در تحقق ارزش‌های الهی در جامعه گذشت، از یاران وفادار امام راحل (قدس) بود و سال­ها در دوران مبارزه با همراهی ایشان و فداکاری در نجف اشرف و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تلاش و خدمتگزاری و نمایندگی امام در امارات خود را وقف نهضت اسلامی نموده بود. او علاوه بر تلاش‌های علمی و به­ ویژه همکاری در هیئت استفتاء فقیه عالی‌قدر مرحوم آیت‌الله العظمی منتظری (قدس) به‌عنوان یک چهره متخلق به اخلاق اسلامی، بی‌ریا، باصفا و صمیمی، هم شمع محفل دوستان و هم الگویی شایسته برای مؤمنان و خصوصاً نسل جوان بود.

مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم خود را در عزای این عضو برجسته و برادر گرامی شریک می‌داند و این مصیبت را به خاندان معظم له خصوصاً آقازاده‌های مکرم آن فقید و همه بستگان و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض نموده برای آن عزیز سفرکرده حشر با اجداد طاهرینش و اقامت در خلد برین و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه احدیت درخواست دارند.

والسلام علی عباده الله الصالحین

مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم

15/12/1394

 

خوانده شده 4829 بار
Share this article
برای نوشتن دیدگاه وارد سایت شوید.
بازگشت به بالا